Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tegelase kohta pildid

Go down 
3 posters
AutorTeade
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Tegelase kohta pildid Empty
PostitaminePealkiri: Tegelase kohta pildid   Tegelase kohta pildid Icon_minitimeEsm Nov 05, 2007 6:00 pm

Kirjutage enda välimuse, relvade ja kõige kohta siia, ehk enda kohta täielik ülevaade.

Soovitatav on palju pilte lisada.

Mina siis:

-------------------------

Ise kasutan kahte mõõka, mis minu kunagine treener andis ja ütles, et võin kasutada, kui ma saan Ninjaks. Need pidavat olema Jaapani kaks teravamat ja parimat mõõka. Need pidavat maksma terve varanduse. Ta oli saanud selle maailma kuulsamailt mõõga tegijalt, kui too suri. Kui ta päästis maailma parima mõõgategija lapse, lausus ta mõõkade asukoha ja suri. Nüüd andis mõõgad Elvenile, kuna too oli parim õpilane siiamaani, keda ta armastas kui oma poega ja tahtis, et ta hoiaks tema klanni suurimat saladust.

Esimene mõõk:
Tegelase kohta pildid 180px-Katana-Dresden
See on jaapani mõõk ja sa võid ühe löögiga puu pooleks lõigata, sest see on nii terav ja hea...

Teine mõõk:
Tegelase kohta pildid Fantasy_Swords_Sword_of_Darkness__UC1120B_1632
See on mul tagavaraks seljas. Sellel on tupp kah (kuhu mõõk pannakse) olemas. Tavaliselt kasutan ainult eraolukorral.

Tagavara mõõk kodus (Edaspidi ohtlikutes missioonides võtan kaasa):
Tegelase kohta pildid 2.%20full-sword-set-2_small
Siis mul on sellised saapad:
Tegelase kohta pildid Boots-showing
Saapa vahel on alati nuga, sest sa kunagi ei tea, millal sul seda vaja läheb:
Tegelase kohta pildid FantasySword1
PS: Väga terav ja spetsiaalselt maailma parima relvameistri käest ostetud (Perekonna suure päranduse eest. Kõik raha võttis ära)

Mul on siis missioonidel ka spetsiaalsed püksid ja pluus, et mugavam ja kergem oleks:
Tegelase kohta pildid Kumamoto7
Ainuke vahe on see, et üks varukas on lühem ja käed on sidemetes ja siis käe otsas on spetsiaalselt konoha kindad. Ja pea on paljas Smile. Aga taskus on alati see sama asi olemas Wink

Ja siis minule kingitud spetsiaalne scroll:
Tegelase kohta pildid Ju-%20torah%20scroll-lg
Selle kinkis üks teine linna kõige tähtsam inimene (nagu konohas hokage), kui ma ta elu päästsin noorena. Ta ütles "Kasuta seda siis, kui sul on kõige eluohtlikum olukord. Sa pead selle ainult avama, ja pöidla otsaga, mis on märjaks tehtud keskelt läbi tõmbama ja kolm esimest sõna ette lugema!" Mis on alati kaasas Smile

KÕIK hetkel Smile!
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Tegelase kohta pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelase kohta pildid   Tegelase kohta pildid Icon_minitimeEsm Nov 05, 2007 6:18 pm

Ma pilte ei viitsi panna hetkel aga siis(kirjutan oma sumoninge ja loomi sest mõõki ma ei kasuta)

Minu sumoningsid:

LÕVI BOSS Ta pon väga suur ja tugev lõvi ta kasutab võitluses oma kihvi ja küüniseid ta on Lõvi boss sest tal on suurim lakk lõvidest.

Koer Fin Minu koer keda ei saa summoningida temaga saan ma palju tehnikaid koos teha nagu kibagi Akamaruga.

Koer Dog vahepeal oli mu avatari peal väike koer ta ajab hästi jälgi ja on hea valve koer ta saab ennest muuta Hästi väikseks , niiet teda ei näegi

Nin-Dog 9-ksa koera mumoning tehnika kes tavaliselt ajavad jälgi nagu kakashilgi Nin-dogs noh
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Tegelase kohta pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelase kohta pildid   Tegelase kohta pildid Icon_minitimeEsm Nov 05, 2007 7:11 pm

lahedad pildid muidu. Varsti lisan ma oma tutvustuse ka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tegelase kohta pildid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelase kohta pildid   Tegelase kohta pildid Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tegelase kohta pildid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Oma tegelase loomine
» Linnade kohta
» Akatsuki kohta?
» Tegelase Valimine
» Pildid:)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: