Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooli Juhtumised.

Go down 
+7
Elven Junior
Krekan Yagami
HeNrY
Fred
Gerda
H.Kato
marexx
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimeTeis Jan 15, 2008 9:40 pm

huligaanid. Smile
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimeKolm Jan 16, 2008 6:12 pm

Meil läks täna klass täiesti hulluks Mata kontroll tõõ pärast , Esiteks järgmine tund oli suhtlemise õpetus siis Ajasime üksteist aknapuhastajaga taga Mingi Vanish vms siis Lõi üks Mingi puust tehtud asja katki millega esineti jõulul tal endal hakkas näpp täiega veritsema. Õpws pü0ole sellest siia maani aru saanud. Siis oleks See sama peaaegu tahvli lambi alla visand ja Üks tegi terve seina jala jälgi täis aga enne õpsi tulekut pesi need maha

Lõpp tulemus oli et arvatavasti saavad kõik klassist mata kt 3 või 2 (mõned üksikud vb saavad 4) JA 2 ÕPILASE isa tuleb täna kooli Päris imeluik päev oli tänma
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimeKolm Jan 16, 2008 7:23 pm

nagu ma juba ütlesin. Huligaanid.
Tagasi üles Go down
kipukas9
Genin
Genin



Postituste arv : 137
Age : 29
Registration date : 30/11/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimeNelj Jan 17, 2008 6:59 pm

olge õnnelikud teid ei hüüta invaks ju:D.mind hüütaksexD.(noo osad idikad.Ps:kui terveks saan annan peksa:D)ma hoian vist üldse kooli rekordit õpetajatele koduste tööde suhtes valetamisega,luumurdude ja igast selliste asjadega:D.algklassides viskasin koolis lae sisse(ainult väike auk tuli lakke:D).ja jalajäljed seinal pole hullud...Meil üks tüüp sõitis vaheajal koolis(ei tea,kuidas ta sisse sai)rattaga ringipärast vaheaega olid seinad ja põrandad rattajälgi täisxD.side löpp clown
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimeNelj Jan 17, 2008 7:34 pm

OK , siis me polegi kõige hullemad
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimeReede Jan 18, 2008 12:26 am

meil oleks ka täiega kerge raatast kooli tuua sisse. Ainuke värk et kui keegi õpsidest või koristajadest näeb siis on asi metsas.
Tagasi üles Go down
Gerda
Genin
Genin
Gerda


Postituste arv : 168
Age : 31
Registration date : 18/10/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 19, 2008 6:20 pm

Nojah. Meie klass on õpetajaid päris hullult vihastanud. Saatnud neid igale poole ja nimetanud neid päääris "toredate" nimedega. Mingid klassivennad läksid keset füüsika tundi ükskord kaklema ka. Ja inkas ja bioloogias läksid juba mingid teised. xD
Tagasi üles Go down
Tsunade
ninja akadeemia õpilane
ninja akadeemia õpilane
Tsunade


Postituste arv : 14
Age : 29
Asukoht : Konoha
Registration date : 18/01/2008

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 19, 2008 6:38 pm

No meil käiakse harva millegi muuga kui bussiga koolis, igatahes meil paar päeva tagasi loodus õp. paar tüdrukut võtsid oma päevikud ja rebisid umbes kolmveerand lehtedest välja ja viskasid aknast alla.

Mul leidub klassis ikka igasususeid.
Tagasi üles Go down
kipukas9
Genin
Genin



Postituste arv : 137
Age : 29
Registration date : 30/11/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 12:20 am

Meil koolil on onju 3 korrust...poisid võtsid ühelt poisilt(idikas,ülbe loll ja 17 aastane 7 klassis:D)seljakoti(muidugi peaaegu tühi)ja hoidsid aknast välja ise üteldes:ma viskan alla,ma viskan alla.Too pois sei teinud välja ütles "viska alla,kui tahad".Selle peale mu 1 sõbranna läks ja viskaski alla. See sama tüdruk läks õue vihma kätte jooksma selle peale,kui geo õps ütles talle "mine siis ära,kui ei meeldi".pärast,kui klassijuhatajaga rääkima läksid,siis geo õps jäi süüdi,sest see tüdruk ju tglt täitis seda asja,mis talle lubati clown
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 1:40 pm

Tsunade kirjutas:
No meil käiakse harva millegi muuga kui bussiga koolis, igatahes meil paar päeva tagasi loodus õp. paar tüdrukut võtsid oma päevikud ja rebisid umbes kolmveerand lehtedest välja ja viskasid aknast alla.

Mul leidub klassis ikka igasususeid.

Ükskord kui mingid prrestifd VMs kooli tulid ja uusi testamente jagasid siis ühed võtisid neid ja siis hakkasid lugema Alexander 3 "ei tunne" ja sdiis rebis välja ja pääevikutest olemn ma ise ka rebinud päevik noii mõtetu asi ainuke asi milleks see vajalik on et kui pinksi reksi pole siis ajab ashja ära
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
kipukas9
Genin
Genin



Postituste arv : 137
Age : 29
Registration date : 30/11/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 2:09 pm

mei lon koolis sellised "kenad" sinised päevikud onju...Peaaegu kõik rebivad kaani ära ja ise panuvad uued ägedad kaaned.Näiteks 1 minu klassi poiss pani 2 rasket puuklotsi kaante asemele Very Happy clown
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 2:38 pm

Teil on kooli oma päevikud? meil polegi päevikuid. vähemalt mul mitte. mul on internett.
Tagasi üles Go down
kipukas9
Genin
Genin



Postituste arv : 137
Age : 29
Registration date : 30/11/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 3:33 pm

meil on ekool & päevikud...
Tagasi üles Go down
Gerda
Genin
Genin
Gerda


Postituste arv : 168
Age : 31
Registration date : 18/10/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 3:48 pm

Meil on ekool ja kui tahad, siis võid päevikut ka kasutada. Mina kasutan, sest keemiaõps ei pane kunagi õppimist ekooli ja mataõps ka viimasel ajal ei pane.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 3:53 pm

Ma kadsutan ka tegelt päevikut aga kas päevik on katki või tervve sellest mu täitsa savi
Tagasi üles Go down
Tsunade
ninja akadeemia õpilane
ninja akadeemia õpilane
Tsunade


Postituste arv : 14
Age : 29
Asukoht : Konoha
Registration date : 18/01/2008

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 4:11 pm

meil on ka nii päevikud kui e-kool ja mõlemad on kohustuslikud. Ja kui klassijuhataja peaks avastama, et päevikusse on kasvõi soditud saab kohe õiendada.


Ükskord meil kooli õppealajuhataja korraldas 5.-9. klassile aulas loengu selle kohta kui palju meil leidub koolis põhjuseta puudujaid (kõige rohkem oli kellegil umbes 200 põhjuseta) Very Happy. Siis üks mu klassivend jõudis alles poole loengu ajal kohale vandus üle saali ja läks jälle minema.
Tagasi üles Go down
kipukas9
Genin
Genin



Postituste arv : 137
Age : 29
Registration date : 30/11/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 4:37 pm

meil on ka kohustuslikud mõlemad nii päevik,kui ka ekool Very Happy .Ja meie koolis 1 õpetaja teeb niimoodi,et kui päeviku peal on 1 kleeps,siis pead uue päeviku tellima(meil on kooli päevikud ju) clown
Tagasi üles Go down
Tsunade
ninja akadeemia õpilane
ninja akadeemia õpilane
Tsunade


Postituste arv : 14
Age : 29
Asukoht : Konoha
Registration date : 18/01/2008

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:00 pm

meil kah kooli päevikud
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:33 pm

ei vea.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:39 pm

ei vea jah mul on selline päevik kus iga nädala juures o mingi loom ma teen igale pildile prillid pähe ja kirjutan mingi värgi juurde näiteks "Situv Särg vms" ja siis kirjutasin Oma klassivenna kohta Kelle hüüd nimi on Olla. Ja paljud kutsuvad Teda PASAPAUSIKS XD , õps loeb mu päevikut vahest ja kirjutab sinna punaseid küsimärke muud ta ei tee aga Inkas ma küll ei tahjaks et õps mu päevikut näeks Sad
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:40 pm

(lillo õpetab jah?)
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:41 pm

("jap") Sad Kuigi jah ma olen üks ta lemmikutest kuna ma käin Poiste kooris
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:43 pm

(Sama siin)tagasi teema juurde.
Tagasi üles Go down
Gerda
Genin
Genin
Gerda


Postituste arv : 168
Age : 31
Registration date : 18/10/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimeTeis Jan 22, 2008 2:16 pm

Mul on enamus päevikust täisjoonistatud ja igast asju täis kritseldatud. Meil enam keegi ei kontrolli ka. Ema ka ei huvita, mida ma sellega teen, ainult vahel, kui mul kehalise jaoks vabastust vaja on, annan selle talle umbes paariks sekundiks.
Aga ma üritan oma päevikut võimalikult normaalsena hoida, sest mind täiega häirib, kui mu asjad segamini ja koledad on. Ütleme nii, et ma ei ole mingi foobik aga mulle lihtsalt ei meeldi segadus eriti. Sellepärast häirivad mind ka kirjavead ja vale lauseehitus. >_>
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitimeTeis Jan 22, 2008 9:35 pm

ega see jah just mingi suur asi ole. Mulle ka meeldib kui kõik on ils. ilus tunne hakkab. Smile Cool
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooli Juhtumised. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooli Juhtumised.   Kooli Juhtumised. - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooli Juhtumised.
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Muud Asjad :: Päriselu-
Hüppa: