Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Konoha eemal tänav

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 24, 2007 6:42 pm

Bf avas silmad ja hakkas ennast nukkide abil üles tõstma ta tõusis ja jäi vaatama kausustesse
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 24, 2007 8:58 pm

Ozora hüppas katusele ja üritas märkamatuks jääda ning pomises endamisi:"NAd ikka tegid seda".JA ta haihtus.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 24, 2007 10:05 pm

"Giant waterwave jutsu" Järsku väikesest ojast linna keskel tuli välja hiiglaslik laine mis kustusats ja sulges tulele tee mis oli kiirlt levimas. Imelikul kombel ei tabanud suur vesi inimesi. Nad said märjaks aga vool neid minema ei viinud. Oja juures oli näha valgehunti. Ta kasutas shadow clone jutsut ja tõttas appi vigastutele. Tal oli kaasas ka ülejäänud ANBU rühm kes pole saanud vigastada. Me otsustasime akatsuki linnast kuidagi minema viia. siin linnas on liiga palju tavaisikuid kes võib viga saada. Nad võidaksid praeguse seisuga. Kui ainult teaks mis nad tahavad.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 24, 2007 10:59 pm

Kuid õnneks on hetkel oht möödas" Lausus Elven naeratades ja samal aial hingeldades. Ta tundis järjekordselt kasutuna, kuna appikutse vett kustutama oli mõtetu tegu.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 25, 2007 9:51 am

"õnneks jah." ütles valgehunt naerdes kuid ta tundis et oli liiga hilja kohale jõudnud.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 25, 2007 2:22 pm

elven vaatas ümbrust. oma 1/10 linnast oli ära põlenud mis oli nii kahju. Ta tundis raevu enda vastu, et ta jälle oli kasutu olnud. Ta lihtsalt kõndis minema.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 25, 2007 6:49 pm

valgehunt läks elveniga mõõda tänavaid . Mõlemal väga mornid näos ees."Mulle kulub üks kõva jook ära. Tule, ma teen sulle ka midagi välja selles linnaosas mis ei ole hävinud." ütles valgehunt." Kuule, tule minuga homme metsa, lähme treenime natuke."
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 25, 2007 11:08 pm

Elven noogutas "Mulle kulub kah üks kange jook ära" ta kõndis koos valgehundiga edasi kuni Elven küsis Valgehundi käest "Sa ei ole viimasel ajal tundud end kasutuna ja üksikuna, ei ole missioone sulle ega midagi muud?" Ta nägu oli väga morn
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeEsm Nov 26, 2007 6:16 pm

"mul pole tõesti viimasel ajal mingeid suuremaid misioone. Tunnen ikka kasutuna. küll varsti mullegi mingi suurem misioon tuleb. Mul ongi aeg ennast treenida."
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeEsm Nov 26, 2007 6:44 pm

Bf sammus Valgehundi juurde ja lausus kuulsin et sa tahtsid missioni . võta 2 tükki oama tiimist kaasa ja mine luurama ühte isikut kes annab kelegile käske ja see keegi annab omakorda Akitsukile käske . Mine uuri välja mis käska tal on plaanis anda. "ma teanm et see on raske mission ., aga ma usun sinusse"
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 9:03 pm

Anna mull eikka vähe rohkem detaile. Kus ta on ja oleks hea kui teaks kui ka millal.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 11:41 pm

"Akatskile annab käske ainult üks mees. Üks on nende boss ja seda ei tea keegi, kes see on, kus ta on, mis ta teeb, mis ta plaanid on... Selle kohta on meil võimatu uurida. Teise inimesega sa kohtusid. See kes kuumutaja kõrval seisis. Ma ei tea ta nime, kuid teda on võimatu luurata. Akatski kedagi teist ei kuula. Isegi mitte orochimarut. Orochimaru on akatski jaoks üks ala-arenenud idioot." See tähendas, et Elveni arvates, ei olnud kedagi teist keda luurata või uurida
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeKolm Nov 28, 2007 5:48 pm

"on küll ta oli vanasti mu üks parimatest sõpradest nüüd sain venna käest teada miss akitsukis toimub (ta oli seal ju vangis , see mees kohtufb selle teise mehega(kes omakorda annab käske akitsukile) Mee külas kus arvatavasti on ka mõni Akitsuki kellewgi ihukaitsjaks kaasas. "see kohtumine toimub ülehomme kell 6 edu teile ütles bf
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 7:22 pm

"Millal te minema Hakkate see on juba homme ega Mee külla on ka ju pikk tee
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 10:11 pm

ma võtan paar oma mees kaasa või koostad ise meeskonnad? ma lahkuks 2 tunni pärast. Piisav aeg et järele mõelda ja asju pakkida.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 30, 2007 4:00 pm

"ma ütlesingi et pead oma meeskonnast kedagi kaasa võttma ja pidage meeles see toimub mee külas" ütles bF JA LEHVITASD vSALGELEHUNDILE JA eLVEWNILE
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 30, 2007 8:42 pm

olgu. aga kas ma 3 liiget ei vaja? mul on ainult 2 liget: mina ja elven.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 30, 2007 8:51 pm

ei ole vaja ise teate ütles bf
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 30, 2007 9:09 pm

"ok. kohtume tunni pärast väravate juures, elven"
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 30, 2007 11:02 pm

Valgehunt ütles seda ei kellegile, kuna elven oli ammu juba kadunud märkamatult.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 01, 2007 2:35 pm

"millal ta jõudis minna?" küsis valgehunt bfi käest. "Ma olin korraks talle seljaga ja juba läks. kiire mees. Ma lähen ka nüüd valmistuma."
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 02, 2007 12:09 pm

"olgu hgead aega " ütles BF
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 02, 2007 1:52 pm

(tehke nüüd teema Mee külla)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Sponsored content





Konoha eemal tänav - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha eemal tänav   Konoha eemal tänav - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Konoha eemal tänav
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Samal ajal eemal...
» Konoha Esmamulje

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: