Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Samal ajal eemal...

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 22, 2008 9:34 pm

"Ma ei usu et se töötab aga proovida võib. Ma ise mõtlesin et kustuks välja ühe konna. Ta on suht suur. Ta "sööb" mind ära, tegelt ta lihtsalt hoiab ming enda suu "taskus" ja hüppab vette, läheb üle piiri. Teine võimalus oleks kellegi näiteks kalaga hingesid või midagi vahetada aga seda ma päris ei oska. milise kolmest varjandist proovime? Sa jääd taas pinnle? Kui jääd siis annan ma ühe oma shadow clone sulle seltsi. siis ma tean mis täpselt juhtub" ütles valgehunt päikese käes lamades.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeLaup Jan 26, 2008 11:04 pm

(Väga kaua aega on läinud niiet ma jätkan juttu. Ärge mind pärast süüdistage et ma teiste eest mängin sest teie EI ole siin just hüperaktiivsed.)

"Ma jään pinnale aga seda kuidas sa sealt barjäärist läbi saad on sinu otsustada. Ma panen veel lõkse enne õhtut ülesse ja hangin õhtusöögi" ütles bf ja läks telki oma lõkse ülesse otsima." tööle." ütles valgehunt sellel ajal ja läks kaljude poole. "Sealt peaks saama parema ülevaate." mõtles ta. Kui valgehunt kalju peale jõudis nägi ta kõike ümbruses ja see vaatepilt oli ilus.( kui sellel ajal oleks olnud forokaid oleks sellest väga hea pildi saanud Smile ) valgehunt kõndis kalju tipus ringi. Ta lootis et saab ehk linnale ka selle kaljupealt pilgi peale heita. Valgehunt vaata nina kõrgel ringi (see on väljend). Ta komistas kõite otsas ja oleks peaaegu alla kukkunud kalju otsast. "Mis see oli. keegi on üleval. Kiirest alla." ütles alex päiksekiirele kui ta tundis et ta nõõr vabises üleval. Valgehunt ei näinud mille otsa ta komistas ega nänud ka akatsuki liikmeid. Valgehunt sai ühest oksast kinni ja suutsi mitte alla lennata kuid oht polnud veel läbi. Ta kutsu ühe shadow clone et see ta ülesse aitaks kuid shadow clone tekkis teisele poole ja kukkus haledalt alla. Alla kukkudes oli ta ühe lõksu käivitanud ja odad lendasid tast läbi. "lõksud? mida asja?" ütles valgehunt ja astus jalgadega kiviseinale. Ta lasi käed lahti ja nüüd kõndis valgehunt vertikaalselt alla(see tähendab püstloodis(see tähendab otse ülevalt alla)). "miks siin lõksud on?" mõtiskels valgehunt endamisi. Ta muutis oma silmad nähtamatuks ja nägi natuke läbi kaljude. "Seal peab vist olema sadu või isegi tuhandeid lõkse. Miks need just siia panna? Lõkse pannakse ülesse et end või midagi väärtusliku kaitsda. Selle sama põhjuse pärast tehakse ka barjääre. Ilmselt on siin mingi sisse pääs aga miks jätta sissepääs kui ei taheta et keegi sinna sisse isegi pääskes?" mõtiskels valgehunt endamisi ja läks tagasi ülesse. ülesse jõudes vaatas ta ringi ja leidus ühe puu juure. "Ilmselt selle otsa ma komistasingi." mõtles ta ja läks laagrisse asju tooma et ööseks valmistuda kaljuslt alla laskumisega.
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 27, 2008 2:50 am

"Me oleks pea-aegu vahele jäänud." Ütles Alex, kui nad ujusid vee kalda ääres. "Ma oleksin võinud selle tüübi maha võtta." Alex raputas pead "Me peame ruttu tegutsema ja peame tapma bigtime. Samuti vaja kella." Ütles Alex. Nad mõlemad võtsid ühe pilga ja panid ühe pulga otsa suhu "Sellega saab vee all hingata kuni 10 minutit. Ma hoiatan. Ära emu, kuna siin vees ulbib palju surnud ja kui ainult surnud, sest siin võib ka muud olla." Päiksekiir noogutas. Mõlemad sugeldusid ja hakkasid ujuma edasi. Nähtavale tuli peagi põhi, mis oli täis laipe ja surnud. Samuti liikus vees mõndasid laipe. Nad ujusid edasi, järve keskele. Vahepeal tuli nähtavale ka hetkeks mingid imelikud kogud, mis kadusid. Nad ujusid edasi ja edasi, kuni jõudis ühe augune, mis oli täpselt järve keskel. Nad sisenesid sealt ja ujusid veel põhja poole, läbi tunneli. Lõuks tuli korraks sirge osa ja siis otse ülesse. Seal oli veepind. Nad mõlemad ronisid välja ja nähtavale tuli suur saal, mis oli tehtud kullast. "Võimas." Lausus siis päiksekiir. Alex vaatas samuti seda silmad lahti "See ongi surnute riik?" Küsis Alex. Nüüd nägid nad eemal ühte paberitükki "Tere tulemast surnuriiki." Oli seal kirjas. Alex vaatas nüüd enda ette m
mõteldes ja nägi suuri kullast väravaid, mis olid lahti. Samuti olid kaks suurt kullast, smaraktidest ja deemantitest kuju. Mõlemad olid hämmingus. Sellist ilusat asja polnud nad terve elu jooksul näinud. "Teeme pausi" Lausus päiksekiir ja vajus istuma "Lõksude eemaldamine võttis kõik chakra ja lisaks me läksime paljude lõksude õnge ja me oleme vigastatud." Alex noogutas ja nad istusid ühte kohta maha... Sellisesse kohta, kust neid näha ei olnud eriti.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 27, 2008 2:43 pm

ballafrog oli väga väsinud nii et vajus järve äärde puhkama
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 27, 2008 7:42 pm

(Ehk proovid järgmine kord rohkem kirjutada kui 1 lause mis ei arenda eriti edasi sündmustiku.)

Valgehunt jõudis laagrini. "Pole aega puhata. ülesse, hop!" ütles valgehunt bf-ile kes pikutas. "Me kolime sinna mäe otsa. Sealt saab võibolla järve sisse minna. Liiguta." ütles valgehunt ja hakkas laagrit kokku panema. mõne aja pärast olimegi teele mäe otsa. Kalju otsas pakkisime uuesti kõik lahti. Ka bf tunnistas et sealt on palju parem vaade. Valgehunt muutis oma silmad ja heitis uue pilgi kaljult alla. Seal on palju lõkse ja palju on aktiveeritud lõkse niiet keegi on juba sealt läinud. Mis see on. 2 nööri? Nad läksid siit alla niiet kui me siit läheme on meil ohutu. Ma ütlesin meie sest see kord tuled sina minuga alla kaasa. Kõik arusaada. laskume öösel." kamandas valgehunt laiska bf-i.
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeEsm Jan 28, 2008 10:19 am

"Liigume." Lausus paari tunni pärast Alex, kes oli oma haavad ära parandanud "Ma panin paar lõksu tagasi, sealt kust tulime." Lausus Alex "Need lõksud on teatud loitsu all, nii et neid ei ole võimatu näha. Isegi mitte erisilmadega" Lausus Alex. Päiksekiir küsis "Miks sa niiviisi tegid?" Aga Alex vastas "Ma tean, et nad tahavad alla tulla. Aga kui nad ei vigastu, siis nad jõuavad ruttu järgi. Sest meie oleme hetkel tsipake chakrast puudu. "Üks tunni pärast on chakra tagasi normaalses olekus." Ta ajas end püsti ja hakkas selle suure võimsa värava poole liikuma. "Ma hoiatan. Ära närvitse." Pomises Alex. "Olen ma kunagi närvitsenud." Küsis päiksekiir naeratades. Alex naeratas. Nad kõndisid väravast läbi ja nägid midagi veel võimsamat. Ees oli suuur suur maja, mis oli üleni kullast ja see oli täis kõiksugused väärtuslikke kalliskive "Mis see on?" Küsis Päiksekiir "Bigtime sõnul pidavat seal olema selline maja nagu helisev kummitusmaja." Päiksekiir küsis "Kust tead?" Alex vastas "Ta on andnud ühe raamatu välja nimega "Äraeksinud süütuke." Ta naeratas temale ja kõndis maja poole "See pidavat olema maja, mis on paari üksiku kummituse oma, mis on sissepääs õigele kummmitustelinnale." Lausus Alex. Nad mõlemad hakkasid kõndima maja poole
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeEsm Jan 28, 2008 6:21 pm

Samalajal oli väljas juba pimedaks kiskunud. "Täna jälle." ütles valgehunt taevast vaadates. "Mis jälle?" küsis bf kes vaatas maastiku. "Täna just hetk tagasi oli taevas pilves ja nüüd täiesti puhas. Ma jälgisin koguaeg taevast aga ma ei saanudki aru millal see puhtaks läks nagu ma ei mäletaks seda. väga imelik." vastas valgehunt "Oled valmis alla minema? kui oled võta varustus ja lähme. on vist piisavalt pime." ütles valgehunt kes oli juba telgi juures mingeid pudeleid kotti toppides. Varsti oligi meeskond valmis alla minema. "Kas läheme kõitest või kasutame chakrat? Ah kurat ma ei viitsi ronida. ma ei tea mis sina teed aga ma suunan chakra oma jalgadesse." nii asusgi bf ja valgehunt vertikaalselt alla kõndima. Valgehundi silmad olid nähtamatud niiet oli võimalik nähe läbi silmade silmakoobast. See ajas nats kananaha nahale. Kui olime juba peaaegu all ja suutsime pea kõikidest lõksudest pääseda, ainult paar kunaid suutis meid üllatada kuid mitte eriti vigastada. "Nonii kohe on kõik" ütles valgehunt lohutuvalt valgehunt bf-ile kellel oli 2 kunaid pihus näokõrgusel väga kahtlustavalt ringi vaadates. Järsku kõhatas valgehunt imelikult ja jäi seisma. Ta silmad muutusid nähtavale ja need sillerdasid ja särasid. "Kuidas?" ütles valgehunt ja bf kohkus. Bf tuli vaatama mis viga ja kõndis ettevaatlikult valgehundi ette. hundil oli kõhust paistis välja midagi elavat mis kadus hundi sisse. "Ära... tule lähedale... ole väga... tasa ja... ära tee äkilisi... liigutusi" ütles valgehunt väga imelikult. Ta võtis väga tasa välja ühe pudeli. see oli punane vaasi moodi pudel. "Ma lootsin et ei pea seda tegema." mõtles valgehunt. Ta kutsus välja ühe shadow clone. "Mine kaugemale." ütles clonevalgehunt bf-ile kes ka tema käsku täitis. "oled kindel?" küsis clonevalgehunt valgehundilt. valgehunt ainult suutis noogutada. see oli isegi raske et ta vertikaalselt püsti seisis. Clonevalgehunt võtis pudeli ja ja kallas natuke vedeliku topsi. Seda oli raske teha sest gravitatsioon ikkagi töötas veele. väike tilk sellest maandus clonevalehunti riidele. See tilk sütti korraks põlema jättes järgi suure põlenud augu." oled valmis... 3... 2... 1..." ütels clonevalgehunt kes toetas valgehunti ja siis muutis oma käe siniseks ja limaseks ning toppis oma käe valgehundi sisse. Ta võttis elukast kinni ja kiiresti viskas seda vett eluka peale. Elukas oli nagu surnud. "Tehtud." ütles clonevalgehunt, nüüd võttis ta oma seljakotist mingi sinise samasuguse pudeli. valgehuntvõttis oma näokatte ära jajõi selle ära ja clone kadus. Valgehunt pani prillid ette ja katte tagasi. Ta järsku kumas sinisest ja kõik lõi pimestavaks valgeks korraks ja valgehunt seisis nagu poleks midagi olnud. auk keres kadunud aga valgehunt nägi väga väsinud välja. Bf ei näinud valgehundi nägu sest valgehunt oli talle seljaga. Valgehunt tegi 5 shadow clonet. Need jooksid kaljust alla rivis suurte vahedega. mingid elukad hüppasid eikusagilt ka nende sisse. paar clone jõudsid lõppu ja kadusid siis. " Tee on nüüd vaba. Ära mu pärast muretse. Ma lihtsalt pean puhkama kui me alla jõuame. See oli... mu... ei midagi. ära sellest teistele räägi lihtalt." ütles valgehunt hirmuäratavalt nagu shino suudab. Bf ja valgehunt läksid kaljust alla. nad jõudsid vee piirini.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 29, 2008 5:05 pm

"lahe" ütles BF ja küsis "mis pudeli need olid , need sinine ja punane?"
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 29, 2008 11:00 pm

"See elukas kelle mu teisik ära võttis on elus. ära muretse, ta on halvatud aga ta mõte jookseb edasi. Punases pudelis vedelik on tuli nagi leek kes põletab metsasid aga kui ta puudutab elusolendit siis see halvab ja tuimestab nahka või kui suuremas koguses siis kogu keha. väga haruldane aga mitte kallis. vähemalt sealt kust ma seda saan. See sininses pudelis oli sellele vasturohi. Sellel oli kogematta juurde avastatud et see ka paneb selle koha suurel kiirusel kasvama ja sellepärast on see hea ravim. paar tilka haavale - ei tunne valu ja jood vasturohtu ja haav on kadunud. Ainuke asi on see et kui haav on käes näiteks siis see halvab käe ära niiet seda kätt kasutada ei saa. Sellel on veel üks suur miinus aga seda ma ei avalda. Sellepärast kasutavad seda ka väga vähesed ja siis ka ainult hädajuhtudel. Paistab et me peame ujuma minema. Näe võta see. Ma valmistasin selle ise siis kui me järve kaldal olime. ma arvasin et mul on vaja veealla pikemaks ajaks minna ja mul oli õigus. see annab vähe aega ja sellepärast kasuta seda nii. Enne sukeldumist tõmba kopsud niisama õhku täis ja sukeldu. kui õhk hakkab otsa saama siis tõmba sellest asjast palju korrada ja siis kata auk kinni. jätkub õku palju kauemaks." ütles valgehunt andes bf-ile mingi pilliroost tehtud pika värgi. Valgehunt sukeldus koopasse ja bf järgnes. Valgehunt ujus mingi 1-2 minutit ja kaustas oma tehtud asja. Sama tegi bf. niimoodi saadi tehtud kuni pinnani jõuti tagasi. " Seda koobast pole küll kusagilt järve äärest näha. me vist läksime päris sügavale. aga siin on õhku." ütles valgehunt ja võtis oma kotist välja tikud. Ta pani ühe põlema ja nägi et tuul puhus sügavalt koopast välja. Ilmselt oli seal ka väljapääs.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 30, 2008 1:36 pm

Käis plahvatus. See tikk oli pannud põlema esimese lõksu. Valgehunt sai eriti tugevalt haavata. Samal ajal vaatas Alex tagasi "Nad on kohal." Päiksekiir uuris Alexit ja küsis "Mis toimub?" Alex muigas "See oli esimene lõks mille ma panin. Selle asja nimi on Fire trap. See lõks on seotud gaasidega. See sektor, kus plahvatus käis on täis eluohtlikke gaase. Sell hetkel, kui seal tekib väikenegi tulepiisk, käib seal plahvatus ja laest kukuvad osasid suuri kive alla, pannes tee kinni." See oli ka juhtunud. Tee oli kinni ja sealt sai üle ainult kaevates "Nad võivad ju Jutsuga selle teelt koristada" Lausus Päiksekiir. Alex raputas pead "See on kummituste kodu. Siin ei saa Jutsusid kasutada. Ainult siis, kui vaim susse sisse läheb, saad neid kasutada, kuid siin, ei juhtu seda kunagi. Seda võib juhtuda ainult surnute linnas. Kuid me pole veel surnute linnas. Me oleme KÕIGEST surnute riigis." Lausus ta. "Aga, sinu Fire trap on ju jutsu." Alex hakkas naerma, kuid mitte kõvasti. Ta tõmbas ühe asja kotist. see oli pudel "Sa mõtled seda. Ma võtsin selle spetsiaalselt kaasa, kuna teadsin, et siin ei saa jutsusid kasutada. See tähendab, et ka BF ei saa ühtki jutsut kasutada. Ja nii ka see valgehunt." Alex noogutas "See võtab aega, kuni nad siit lõksust välja saavad. Nad kõndisid mööda pikka koridori edasi, mis oli suure maja sees, kuhu nad ennem sisenesid. "Aga, ma arvan, et nad ei tea et me siin oleme. Kui ennem olid mäel lõksud, võivad nad arvata, et see oli kah lõks mis oli kaua aega tagasi tehtud." lisas Alex
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 30, 2008 6:35 pm

"Mida..." äigas valgehunt tahtes väga ropu moodi ropendada. "BF! oled terve?" Oli näha et keegi proovib liigutada paari kivi all. Valgehunt Tõusis häda vaevu püsti. "Mis see oli? kurat... see oleks peaaegu mu tapnud." ütles valgehunt oma küljest kinni hoides ja longates. Ta proovis kusagile puhtamasee kohta minna ja ma istuda. "Paistab et me siit edasi ei pääse" ütles valgehunt. Ta proovis ennast ravida aga see lihtsalt ei tulnud välja. Tal oli tunne nagu poleks kunagi chakrat talletanud. Chakra lihtsalt ei liikunud ringi." Imelik." Valgehunt proovis enda clone kutsuda kuid ka see ei tulnud välja. "Mida ..." mõtles jällegi valgehunt. valgehunt võtis välja jälle need 2 pudelit. "Hea et ma need kaasa võtsin." ütles valgehunt omamisi ja kallas natuke vedeliku punasest pudelist suurte ja koletate haavade peale. Siis jõi ta sinisest pudelis ja nüüd oli selgelt näha kuidas nagu aeg oleks kiirenduse peale pandud ja haav hakkas end ravima. Valgehunt hakkas end liigutama kuid ei suutnud. Ta oli võõkohast halvatud niiet ta ei saanud end liigutada. "BFFFFFF!!!" karjus valgehunt. Valgehunt on nüüd tõsises jamas. See kulub ära mingi 10 minutiga sest antimürk mõjub aga liiga aeglaselt.
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 30, 2008 11:16 pm

(Sorry, et enda teise kasutajaga postitasin kuid)

Mõlemad kõndisid mööda koridori "Aga mis siis, kui sa tapsid nad?" Küsis päiksekiir "Kahtlen. Valgehunt ei sure kergesti, samuti ka BF. Mul on temaga paar kogemust. Sa tead ju et ta rööviti. Üks neist kes aitas tal põgeneda olin mina." Vastas Alex. Päiksekiir jäi seisma "MIDA. SA AITASID VASTASEL PÕGENEDA?" Alex hakkas naerma "Saa aru. Ma oli maski all ja mind ei olnud ära tunda. Aga sellel oli põhjus. See oli lihtne. Pärast me tegime vande, et mis iganes juhtub, kas ta peaks kasvõi parima sõbra tapma, ta täidab ühe minu soovi tulevikus, kui ma seda vajan, selle eest, et ma tal põgeneda lasin ja me tegime ühe märgi." Ta tõmbas enda varuka ülesse, kus oli üks märk. See märk oli väga kummaline "See on see märk. Ja kui on aeg, pean ma talt abi paluma. Ja ta peab seda täitma." Ta naeratas Päiksekiirele. Too tont (irw) noogutas ja nad kõndisid edasi "Mida sa veel pole mulle rääkinud?" Küsis päiksekiir "Palju asju" Lausus Alex.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 9:38 am

"olen küll terve aga silma nägemine kadus praegust ära , Kus sa oled ; Ma näen väga uduselt" ütles BF ja vaatas ringi
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 11:46 pm

"siis pole väga hull. oled muidu ka vigastatud?" ütles valgehunt aga vastust ei tulnud. läks mõõda paar pikka minutit kui valgehunt sai hakkata end vaikselt liigutama. Ta läks bf-i juurde. Bf magas. "mida...???" ütles valgehunt ja ajas ta ülesse "Kuidas sa magama siia jäid. see on väga eba loogiline." Vastus oli segane. Valgehunt aitas bf-i rusude alt püsti. "Paistab et siin chakra ei voola. arvatavasti jälle mingi jutsu nagu see barjäärgi. Me lihtsalt peame tõestama et me oleme niisama ka head võitlejad " ütles valgehunt. "Võta. see parandab väikesed haavad" ütles valgehunt ja andis talle pudeli mille külje peal oli kirjutatud "väike". Bf jõi selle ära ja oli näha et paar verejooku peatusid aga suuremad haavad natuke äärteks kasvasid aga see ka kõik. " kuradi ..." ütles järku keset ei midagi valgehunt. "mul läks paar pudelit ja asja katki. See ei ole hea. see ei ole ültse hea." ütles valgehunt oma kotti vaadates ja kilde välja tõstes. Valgehunt võtis puhastatud kotti ja pani selga. "paistab et me ei saagi siit edasi." ütles valgehunt "sa oled kuidagi vaikne. on midagi viga" ütles valgehunt kadlustvalt bf-ile otsa vaadates. valgehunt kehitas õlgu ja läks vaatama kui suurelt on väljapääs kinni läinud. "Me suudame need kivid pealt ära tõsta ja mahume läbi. Aga see võtab aega." ütles valgehutn kes läks kivide peale ja hakkas üks haaval kive pealt ära tõstma.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 10:55 am

"kus ta kadussss , kus ta kadusss" sonis Ballafrog ja vaatas uduselt rringi
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 12:24 pm

Mõlmead jõudisd uue värava juurde. Võrreldes kõige muuga oli see vägagi kummaline olukord kuna neid väravaid oli 6 tükki. Väravad oldi erinevatest materjalidest. Puust (mis oli mädanenud, deemantitest, kullast, hõbedast, pronksist ja klaasist. Mõlemad vaatasid väravaid "Milline õige veel on?" Küsis Päiksekiir. Alex naeratas. "Kõik väravad viivad erinevatesse kohtadesse. Kui sa ühte sisened ja sa lähed valesse, ei ole sul taganemisteed. Kaks viivad põrgusse. Üks viib siia samasse, kuid lõksudega ja kõige muuga, nii et kui me läbime need, jõuame me siia tagasi. siis järele on jäänud kolm ust. Kaks ust viivad kuhugi, kuid kuhu, seda ma ei tea ja üks viib surnute linna." Päiksekiir hakaks juba küsima kuid Alex vastas "Miks ma tean seda? see kõik on kirjas eemal kivitahvlil" Ta suunas käe sinna "Aaa olgu, aga kuhu me lähme siis." Alex naeratas ja võttis enda taskust täringu.

(PS: Kirjutan juurde kuhu igaüks viib. Te peate kah täringuid veerema.

1 on puust = lõksud
2 on deemand = Ahnuse tõttu on põrgu. Ainuke võimalus tagasi saada on võita põrgu jumal, kuid mitte ta tappa... Tappes ei pääse minema
3 on hõbe = tagasi samasse kohta
4 on kuld = Viib zombide külla. Teid süüakse teid lõunaks, kui te ei muretse ruttu väljapääsu võtme, mis asub sa ei tea mis kohas. Linn on üleni pime kah.
5 on pronksist = Peidetud aarde juurde kus asub kõikide surnute varandused. Ruum on mitu, mitu, mitu või pigem mitukümmend kilomeetrit ja se kõik on kõik võimalikke varandust täis. Välja saab ühe luugi kaudu mis on sissepääsu kõrval. See on laes ja läheb ise automaatselt kinni.
6 on klaasist = Surnute riik.

See number, mis tuleb. Sinna lähme!


Viimati muutis seda (Reede Veeb 01, 2008 12:29 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 12:24 pm

The member Alex has done the following action : Õnn

1 times Samal ajal eemal... - Page 2 De6
Results :
  Samal ajal eemal... - Page 2 De1
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 12:30 pm

"Läki mädanenud puuse" Ütles Alex. Päiksekiir raputas pead "EI." Alex võttis taskust täringu ja seletas samad numbrid "See mis tuleb, sinna lähme." Päiksekiir noogutas. Tuli NR 1 ja nad sisenesid mädanenud puu tunneli sisse ja hakkasid sel kõndima, olles ettevaatlikud.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 4:01 pm

( Smile )

Valgehunt oli juba peaaegu niipalju kive ära tõstnud et üks pääseks vaevu läbi." Ma pean puhkama. Neid kive on väga palju siin. kuidas silmad paranevad?" küsis valgehunt pärast vee joomist. "ikka ei näe korralikult jah? halb lugu." ütles valgehunt ja enam ei oodanudki vastust vaid hakkas uuesti mäe kallal tegutsema. umbes poole tunnipärast oli auk juba ilus ja sealt võis läbi minna. "Jää praegu siia. Ma tulen sulle pärast järgi või tuled kaasa? On nägemine parem?" küsis valgehunt ja andis bfile sõõgipalli "võta. see aitab kosuda".
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 4:22 pm

Nad kõndisid edasi kuni mõlemad jäid seisma. Nende ees olid köied ja suur kuristik "Huh. Peame köielt köiele hüppama. Siit kukuks küll sodiks." Pomises päikesekiir. "Njaa. Kuid me oleme ninjad ja see ei ole probleem. Alex hüppas esimesele köiele. Peagi haaras ta teisest, kuid see murdus. Alex jõudis vaevu kolmandast haarata. Ta oleks pea-aegu alla kukkunud. "Vedas." Pomises ta ja ronis mööda köid ülesse tundes käes valu "Need köied on tehtud millesti, mis teevad kätele valu" Ütles Alex ja hüppas järgmisele ja nii edasi, kuni oli kaks köit lõpuni puudu. Alex haaras ühe käega eelviimasest kinni ja samal ajal hoidis ikka veel enda köiest kinni. See köid aga kõrvetas nii valusasti, et Alex lasi lahti kohe "Vedas, et ma kontrollisin ennem. Ta jättis ühe vahele tehes hoogu ja haaras viimasest kinni. See oli korras köis ja nii jõudis ta teisele poole saal. Ainuke asi oli see, et viimane köis aktiveeri midagi. Katki läinud köie asemel tuli uus köis. Päiksekiir tuli samad teed pidi ohutult teisele poole ja nad kõndisid edasi Very Happy
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 5:19 pm

"ikka sama hägune" ütles Bf ja kmpis maastikku
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 7:07 pm

"ok. Jääd siia siis?" küsis valgehunt oma kotti jälle ülevaadates ja vett välja võttes et juua.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 8:02 pm

"olgu" ütlesBallafrog
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 8:12 pm

Nad läbisid veel igasuguseid lõkse kuni nad hüppasid luugist 6 värava juurde. Ainult Alexi jalg oli verine, sest ta oli lõksuga viga saanud. "Noh. Nüüd teame, et mädanenud puu ei ole õige." Ta naeratas. Päiksekiir noogutas. Ta haaras täringu ja veeretas seda.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 8:12 pm

The member Alex has done the following action : Õnn

1 times Samal ajal eemal... - Page 2 De6
Results :
  Samal ajal eemal... - Page 2 De3
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Samal ajal eemal... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Samal ajal eemal...
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: