Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Shini korter

Go down 
2 posters
AutorTeade
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Shini korter Empty
PostitaminePealkiri: Shini korter   Shini korter Icon_minitimeLaup Nov 29, 2008 4:11 pm

Shin astus oma korterisse , mis oli korras. Toas oli laud , voodi ja kõõgi tuba. Ta vaatas välja kus olid Uchihad , kes patrullisid ning nägi ka Hokage kivi. "kena" mõtles ta. Ta pakkis oma asjad lahti ning läks magama. Oli juba hilja. Vaatame mis järgmine päev toob. Mõtles ta.


Viimati muutis seda SVP (Laup Nov 29, 2008 8:29 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Shini korter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Shini korter   Shini korter Icon_minitimeLaup Nov 29, 2008 6:48 pm

Shin ärkas välja puhanuna ning vatas kella. Kell on 8. Õnneks pole täna kooli päev mõtles ta. "täna lähen linna peale" mõtles ta. Ta tõusis püsti , vahetas riided ning pesi end ära. Ta läks korterist välja ning nägi jälle Uchiha liikmeid kes teda altkulmu jälgisid. Ta tõmbas jope luku kinni ning seadis sammudRameni kohviku poole et hommiku sõõki süüa.
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Shini korter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Shini korter   Shini korter Icon_minitimeLaup Nov 29, 2008 7:39 pm

Shin läks pärast vanglas käiku koju ning võtis välja oma vaba märkmiku. Ta avas esimese lehekülje ning hakkas joonistama vangla plaani. Ta mõtles et äkki läheks akna kaudu , aga kuidas aknast sisse saada tuleb õhku lasta see meelitaks valvurid kohale. Nüüd tuli talle mõte hakkata ise politseiks. Konoha militaarne politseinikul on täielik juurde pääs vanglale jah. Ta märkis märkmiku parebrile

1. Saamine Konoha politseinikuks

Nüüd mõtles ta edasi. Kui ta juba pääseb vanglasse sisse. ega siis ta lihtsalt isa välja ka ei saa viia. Tuleb tekitada kas elektri katkestus või mürgitada kõik valvurid. Mürgitamine on raske mõtles Shin. Voolu katkestuse ajal saab kasutada õõprille , mida vist Vangla omadel pole. Ta kirjutas märkmepaberile teise lause.

2. Voolukatkestuse tekitamine.

Kuid kuidas pääseda välja. kas lasta trellid õhku või napsata võti. Võti peaks järgi laskma tegema ning siis originaali enne selle kadumise märkamist tagasi viima. Ta kirjutas märkmepaberile kolmanda lause.

3. Võtme varastamine.

Nüüd on kong lahti ja isa saab välja , aga kas riskida sellega et luurata 10 valvuri seas. ei vist mõtles Shin. Ma tean ma kangutan need eest ära. oma Comboga olen selleks võimeline. Ta kirjutas edasi.

4. Trellide eest kangutamine.

Nüüd on lihtsalt vaja kiiresti minema saada põgenemine peab toimuma õõsel. aga kui ma trellid eest kanguta jäävad sinna minu DNA. Siis saan linnas taga otsitavaks ja mu ülesanne läheb vett vedama. Ta tõmbas 4.nda punkti maha ning mõtles kui kaevaks augu. Seal on ju veel ära voolu toru. Aga ei saa ju lihtsalt tänava keskelt kaevama hakata tuleb uurida kas Konohas on mõni maha jäetud maa alune kaevandus.

5. Uuri kaevanduse kohta ja kaeva auk vanglasse kust pääseb välja.

Nüüd vaatas ta oma paberit. see oli selline.

1. Saamine Konoha politseinikuks
2. Voolukatkestuse tekitamine.
3. Võtme varastamine.
4. Trellide eest kangutamine.
5. Uuri kaevanduse kohta ja kaeva auk vanglasse kust pääseb välja.

Lõuna lähenes ta mõtles minna ja osta omale toiduaineid et süüa teha.
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Shini korter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Shini korter   Shini korter Icon_minitimePüh Nov 30, 2008 12:42 pm

Ship läks poodi ning tõi endale süüa. Ta tegi omale kartuli püreed ning hakkas sõõma. Peale sõõmist läks ta välja Uchihade juurde ning lausus "tere" Talle vastati vaikse terega. "mul oleks vaja midagi teada saada." "mida nimelt" ksüsis kõige abivalmim Uchiha. "kas siin linna all on mõni kaevandus.?" küsis Shin "Muidugi on sinna saab hokage mäest sisse." "on see maha jäetud" küsis Shin "jah" vastati "väga hea , aitäh" ütles Shin ning seadis sammud Hokage mäe poole.
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Shini korter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Shini korter   Shini korter Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 7:43 pm

Shin ja Yazper astusid sisse Shini korterisse. "ära pane tähele , segadus , mulle ei meeldi koristada" lausus Shin ning tõi laualt oma märkme paberi ning näitas seda Yazperile. "see on minu plaan loe läbi , ja pea meeles kui mind petad siis tapan su"

1. Saamine Konoha politseinikuks
2. Voolukatkestuse tekitamine.
3. Võtme varastamine.
4. Trellide eest kangutamine.
5. Uuri kaevanduse kohta ja kaeva auk vanglasse kust pääseb välja.

Shin ootas kuni Yazper oli kirja läbi lugenud ning alustas siiis "ma olen politseinik juba nüüd vaja mul veel et keegi võtme varastaks. siis tekitan voolu katkestuse ja sisenen vanglasse tunneli kaudu. ja päästan isa" lausus Shin uhkelt ning vaatas Yazperile otsa et teada saada mida see arvab
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

Shini korter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Shini korter   Shini korter Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 8:49 pm

"Hehh,"Yazper muigas ja astus akna peale ning lausus:
"Aga mis siis kui ma ütleks et sind jägitakse"
Yazper noogutas lae poole ning näitas silmadega katusele!
Ta jäi ootama mida Shin ütleb!
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Shini korter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Shini korter   Shini korter Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 8:55 pm

"kes mind jälgib?" küsis Shin ehmatunult. "keegi ei tohiks teada , tegelikust minust peale bounty hunterite ja mu tutavate" Ta vaatas katuse poole. Ta ei näinud seal küll midagi.
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

Shini korter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Shini korter   Shini korter Icon_minitimeLaup Dets 20, 2008 1:08 pm

"Nüüdseks on nad juba läinud"
Yazper vaatas mureliku näoga aknast välja ja lausus:
" Peaaegu kik lume küle Hunterid otsivad sind taga"
Varsti jõuavad nad siia kah.. Ole selleks valmis siis!
ning yazper hüppas aknast välja!
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Shini korter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Shini korter   Shini korter Icon_minitimeLaup Dets 20, 2008 1:24 pm

"olgu olenn ettevaatlik." lausub Shin ning vaatas ringi. Ta mõtles. Päästan oma isa juba täna. T´a uuris paberit ning pani oma politseiniku vormiriietuse selga. Ta suundus vangla poole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Shini korter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Shini korter   Shini korter Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Shini korter
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Shini Isa Villas
» Shini jutsud
» Shini maja.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Foorum :: Tule Maakond :: Lehe küla-
Hüppa: