Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Elveni majas :P

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 1:46 pm

Elven tegi öösel ukse lukust lahti ja vihjas yazperile ja Shinnile ja ka Shinni isale märku, et nad sisenesid. Ta sulges ukse tema järel ja lausus "Tuntke end, kui kodus." Elven muigas ja kõndis suurde tuppa, kus oli kaks diivanit "Kaks saavad diivanil magada, üks peab maas magama. Ma lähen toon madratsi," lausus Elven ja kõndis teiste juurest ära. Hommik hakkas vaikselt saabuma. See aeg, kus inimesed rohkem liiklesid ja neil kolmel oli ohtlik liikuda."
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 2:12 pm

"ma magan maas" lausus Shin "ma olen harjunud" ütles ta ning asus Elvenit ootama. Elven tõi talle varsti madratsi ning Shin jäi koheselt magama. Ta ärkas ninga vaatas et kõik teised veel magavad. Ta otsustas edasi magada. Ta teadis et õue minna oleks riskantne nii et ta otsustas oodata millal Elven ärkab.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 3:02 pm

Kui aus olla, Elven ei maganudki ültse. Ta oli voodis pikali ja vaatas lage. Ta oli osaliselt valves, osaliselt mõtetes. Keegi koputas uksele. Elven ajas end püsti, viskas hommikumantli peale ja kõndis uksele, unine pilk näol "Jah?" küsis ta kui ukse avas "Tere Elven. Ega te juhuslikult pole seda meest näinud?" küsis too ANBU liige ja näitas ühe mehe pilti, kes just Elveni pool magas "Olen küll. Ta istus vanglas, kui ma viimati nägin." Mees naeratas ja lausus "Ta on kuidagi põgeneda pääsenud. Keegi aitas teda kaasa. Siiski palun olge ettevaatlik, kuna tegemist on sarimõrvariga." Elven haigutas ja noogutas "Selge. Palun ärge segage enam. Mul on vabapäev kõigest üle pika aja ja ma tahan tõesti veel magada..." Anbu mees naeratas ja lausus "Selge. Head päeva jätku..." Elven pani ukse kinni ja kõndis siis suurde tuppa "Äratus..." lausus ta piisavalt tugevalt, et kõik ärkaksid.
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 3:35 pm

Yazper seisis juba seina ääres ning küsis:"Nad juba kahtlustavad!"
Yazper kõndis elveni poole ning lausus:"Loodame et sul on hea plaan!"
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 3:38 pm

Shin oli Elveni juttu pealt kuulanud ning küsis "kas liigume või passime" Ta vaatas oma isa. Isa ei olnud just kõige paremas seisus. Shini isa oli vanglas külmetanud ja nüüd nuuskas iga 5 minuti tagant.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 3:41 pm

Elven raputas pead "Ei. Nad ei kahtlusta mind. Ära unusta, et ma olen Jounin. Aga nad kahtlustavad, et te olete veel siin linnas." Elven ohkas ja istus maha, jalad risti. "Mul on küll plaan, kuid selle saab viia täide ainult öösel." Elven ohkas kergelt ja lisas "Teil peab olema õnn, et mul täna on täielik puhkepäev." Ta tõmbas kardina eest ja märkas kuidas väiksed ANBU salgad ringi liikusid. "Isegi see öö on ohtlik, kuid meil tuleb riskida..." Pomises Elven.
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 3:44 pm

"Ma saan natuke katet teha kui vaja"lausus Yazper ja läks piilus Aknas nurgast välja."Vähemalt niikaua et te pääsete konohast välja!"
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 3:46 pm

Elven irvitas "Sa lähed ka siit välja. Sa arvad, et nad vaatavad pealt, kuidas missing-nin siin vabalt ringi liigub?" Elven teadis seda juba, et Yazper oli missing-nin. Elven ohkas... "Ainult mina ja Shin jääme. Sina Yazper viid Shini isa turvalisse kohta. Sa tead mis juhtub Shin kui sa lahkud. Sa muutud üsna varsti tagaotsitavaks ja sa võid isegi Bingo booki minna. Sa pole piisavalt tugev, et põgeneda iseseisvalt. Sa oled alles Genin.
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 3:48 pm

"Kui sa nii arvad,aga anna ainult märku ja me lähme"
"Ja sina pane ennast valmis"lausus yazper rõõmsalt Shini Isale
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 3:50 pm

Elven ohkas ja mõtles korraks "Pange end õhtuks valmis. Öösel me väljume. Kui siin midagi toimub, kobige keldri. Ma karanteerin, et sinna ei tule keegi. Ma ütlen seda heaks juhuks, sest ma ei tea, kus ma võin olla. Ma võin ka kellegiga rääkida...
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 3:54 pm

Yazper muigas ja kõndis uksest välja ning snas suu nurgast veel: "Õhtul näeme siis"
Ta pani ukse kinni ja hakkas jooksma!
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 3:56 pm

"Elven , aitäh veelkord" lausub Shin. "loodame et me kohtume kunagi , ma ei saa vist nii pea siia konohasse tagasi tulla. Kui kunagi lume külla sattud siis külasta mind ka" lausub Shin ning andis Elvenile oma aadressi. Ta jäi õhtud ootama ning tal oli kahju et ta peab lahkuma Konohast.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 3:58 pm

"oota..." Lausus Elven ja vaatas Shinni "Sa ei lähe kuskile siit konohast..." Oli Elvenil kindel pilk "Esiteks sa oled üks mu õpilane. Kui sa siit lahkud, oled sa automaatselt tagaotsitatavate ninjade nimekirjas. Ega teid isegi Lumekülas kallistusega vastu ei võeta ja kolmandaks... Kui sa lahkud, võid sa isegi Bingo booki minna." Ta vaatas Shinnile otsa tõsise pilguga "Me aitame su isal põgeneda, kuid sina jääd siia..."
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 4:09 pm

"a , see on ju veel parem , kui siia saan jääda ma mõtlesin et nad vangistavad nüüd minu sest ma olen põgenenud vangi poeg" lausub Shin
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 4:26 pm

Elven irvitas ja lausus "Võimatu..." Ta muigas ja lausus "Siis ma pean ainult ütlema, et sa olid näiteks eile õhtul koos minuga ja me treenisime..." Ta muigas järjekordselt.
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 5:07 pm

"jess" hõiskas Shin. Õues hakkas juba vaikselt hämarduma. Shin piilus natuke aknast ning nägi et ANBU liikmed kõmbivad ikka ringi. Shin naeris vaikselt , talle meeldis vaadata kuidas ANBU liikmed kõik otsivad midagi ja ei leia seda üles kuigi see on peaaegu nende nina all.
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 5:11 pm

Järsku koputas keegi 3 korda uksele ja astus sisse,see oli Yazper!
Yazper vaatas elveni poole ning lausus minu ettevalmistus on tehtud
minu poolest võib hakkata minema!
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 5:59 pm

Elven raputas pead "Ei tohi riskida veel. Pole veel päike loojaski. Mis sa arvad, mis muga tehakse kui mu nägu nähakse? Või Shinni. Pimedal ajal on tõenäousus suurem. Aga pange nüüd midagi väga musta selga, siis ei ole teid eriti näha.
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 6:16 pm

Yazper tõmbas oma taskust välja tume musta mantli ja tõmbas selle üle enda!
ning keeras näoga jälle akna poole!
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 6:18 pm

Shinil olid koguaeg suht tumedad riided seljas nii et ta tõbas lihtsalt hõlma nii kinni kui sai. Ka Shini isal oli suht tume riietus juba seljas.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 6:20 pm

Elven ohkas kergelt. Ta kõndis oma magamistuppa ja tuli peagi tagasi, endal väga tumedad riided seljas. See ongi spioonriided, mõeldud ööks. Elven tõmbas ka endale ühe musta asja pähe, et tolle nägu polnud näha. Ta viskas igaühele selle musta värgi "Turvalisus..." Ta irvitas kergelt. (see, mida pangaröövlid tavaliselt kannavad xD)
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 6:25 pm

Yazper püüdis (Suusamaski) kinni ja tõmbas üle pea ning pani kapuutsi pähe ja jäi järgmist sammu ootama!
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 6:25 pm

Shin tõmbas omale maski pähe ning võtis siis jälle peast ära. Ta uuris seda ning lausub "loodame et õues soe pole." Ta arvas et tal hakkab selle maskiga palav aga otsustas ikka selle pähe panna. parem karta kui kahetseda.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 6:26 pm

Elven muigas ja tõmba speast ära "Jah, sama mugav kui vanast." Ta hüppas diivanile pikali ja vaatas lage. Aega oli veel üpris palju. Ta mõtles mõtteis läbi, kust minna, mida teha, mis teha mis olukorras.
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitimeEsm Dets 22, 2008 3:50 pm

Tunnid mõõdusid aeglaselt. Shin mõtles igat võimaliku juhtumit läbi , etkuidas selles olukorras käituda. Varsti oli age käes. Õues oli kottmpime. "ka lähme " küsib Shin ning vaatab elvenit ning osutab kellale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Elveni majas :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elveni majas :P   Elveni majas :P Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Elveni majas :P
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» majas
» Elveni jutsud
» Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: