Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sprite Opening!

Go down 
+5
Tochi Wagawa
SVP
Fred
Elven Junior
Yazper Ying
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Sprite Opening! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sprite Opening!   Sprite Opening! - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 31, 2008 4:11 am

Hehe Smile mõtlesin ise ka asjaga natuke tegeleda. GameMakerit ma ei kasutanud kuid sain valmis sellise asja, see on väga töötlematta aga vähemalt töötab ja võtke ka arvesse et see on esimene liikuv pilt mis ma teinud olen Smile Kui ma olen osavam, võin ma mingi väikese n.ö. filmikese ka kokku panna Smile

Sprite Opening! - Page 2 T_lppm_d306671

(EDIT: mhm... kuidagi väike tuli... ja kiire... seda peab järgnevate asjade juures arvesse võtma Smile )
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Sprite Opening! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sprite Opening!   Sprite Opening! - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 31, 2008 11:56 am

Nii, natuke jamamist ja sain ka valmis V2 sellest. See küll vist ei tulnud suurem aga natuke parem peaks ikka parem olema Smile

Sprite Opening! - Page 2 T_lpp2m_e44a220
Tagasi üles Go down
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

Sprite Opening! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sprite Opening!   Sprite Opening! - Page 2 Icon_minitimeNelj Jan 29, 2009 10:21 am

ega filme gamemakeriga ei tehta. mina kasutan näiteks adobe flashi. Gamemaker ikka mängude tegemiseks mõeldud
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Sprite Opening! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sprite Opening!   Sprite Opening! - Page 2 Icon_minitimeNelj Jan 29, 2009 1:38 pm

Ega jah kuid mine tea Smile ehk kuidagi ikka saab Razz ma kasutan macromedia flash 8 ja dreamworks 8 Suht hästi saab teha. Loogiliselt saab ka gimp-iga teha kuid eelnevalt nimetatud programmid on ikkagi nõksu ees Smile
Tagasi üles Go down
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

Sprite Opening! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sprite Opening!   Sprite Opening! - Page 2 Icon_minitimeReede Jan 30, 2009 12:30 pm

gamemakeris peab 3x-4x kauem jamama kui flashis et valmis saada. ja flashis saab veel palju sujuvamalt teha kui gamemakeris
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sprite Opening! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sprite Opening!   Sprite Opening! - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sprite Opening!
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Muud Asjad :: Oma Looming-
Hüppa: