Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Flow Anon -

Go down 
AutorTeade
Gemna Daka
Horoz
Horoz
Gemna Daka


Postituste arv : 35
Asukoht : Lagunenud Hoone
Pärisnimi : Gemna Daka
Registration date : 26/12/2008

Flow Anon  - Empty
PostitaminePealkiri: Flow Anon -   Flow Anon  - Icon_minitimeTeis Jan 06, 2009 8:50 pm

Kuna mul on väga igav ning foorum ei ole ka praegu väga aktiivne otsustasin alustada veel ühe oma loominguga. Ma ei tea kas sellest asja saab aga noh see on mulle rohkem nagu igavuse peletamiseks. G.D

Tsiteerin: :
FlowAnon

Elas kord üks poiss. Ta nimi oli Inochi. Tema ema ja isa omasid lille äri. Inochil oli sünnipäev saabumas ja nagu tavaliselt kinkisid ema ja isa talle kõige kallima lille oma lille ärist.
Inochi armastas lilli nagu ka ta vanemad ning oli kingi üle alati õnnelik. Ta asetas selle alati oma öökappi peale ning jäi selle lõhnas magama.
Lill oli kaunis ning sellel olid kollase ja sinise kirjud õielehed , roheline vars ning see oli pottilill.
Nii nagu tavaliselt asetas ta lille öökappile ning läks vara magama et end oma sünnipäeva peaoks välja puhata. Ta uinus kiiresti lille malbes ning magusas lõhnas.
Tavaliselt Inochi und ei näinud täna aga nägi ta vähemalt enda arust und. Ta ärkas endiselt lille lõhnas ning nägi end kaunina. Tavalises elus ta oli tavaline nohik end unenäos oli ta nüüd vähemalt enda arust ääretult kaunis. Tal olid kuld kollased juuksed ning pruunikad kulmud. Ta naeratus oli särav ning silmad olid nagu põhjatud ookeanid. Ta sattus samuti ühte lillelisse paika. Ent varsti sai ta rõõm otsa kui äkki ilmusid välja ei tea kust kaks musta vestiga meest kes võtsid lihtsalt Inochil krattist kinni ning viisid ta ära. Inochi ei osutanud vastupanu sest arvas ikka et see on uni ent kui teda esimest korda uimaseks lõõdi ja ta jälle ärkas teadis ta et see pole enam uni.
Ta paanitses ja seda reetsid ka ta silmad. Nüüd oli juba hilja midagi ette võtta. Ta oli lukkustatud räpasesse ning täissoditud kongi. Ei saa õelda küll et soditud , sest joonistused seintel olid suhteliselt ilusad. Inochi püüdis rahuneda ja see tal ka õnnestus. Kongi laest tilkus rooste vett ning kongi valitses õli lõhn. Ise koguaeg paanikas olles ei märganudgi Inochi et kongis on tal ka kaaslane. Kaaslane magas ning vahetas aeg ajalt magamis poose. Inochi otsustas samuti et magada. naril oli ju üks koht vaba ning praegu oli ju öö. Ta lootis et ärgates on kõik kadunud.
Ent ärgates oli kõik vanaviisi. Laest tilkus veel rohkem vett kuna öösel oli sadanud. Tema kongi kaaslane sõi üht võileiba. Ta tundus üsna hädine , kuid ta oli samuti kaunis nagu Inochigi. Inochi üritas juttu teha ning küsis: "miks me siin olema?" "loll küsimus eile sündinud oled või?" lausus kongi kaaslane uhkelt. "ma sattusin siia eile" lausus Inochi. "minu nimi on Inochi" "meeldiv tutvuda , mina olen Ruben Richardson" lausus mees viisakalt ning surus Inochi kätt. "mida me siin teeme siis?" küsib Inochi. "hmmm.... Millest alustada , Niiet sa tahad teada kuhu sa sattusid. Sa sattusid maailmasse nimega FlowAnon. Siin on vastas seis kolme rassi vahel. Meie rassi nimi on Kaunid , need kes meid siin peavad on Geeniused. Meie vaenlased on veel Rammumehed" seletas Ruben. "ahha" sõnas Inochi ning nägi et üks geeniustest sammub nened kongi poole. Äkki tuli ka kuuldavale õudne sõja kisa. Valvur kadus koheselt. "meie omad" lausus Ruben uhkelt.
Tagasi üles Go down
 
Flow Anon -
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Muud Asjad :: Oma Looming-
Hüppa: