Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 hokage trrnib

Go down 
5 posters
AutorTeade
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 4:06 pm

hokage peab ka treenima ühel päeval läski ta ja halkkas treenima veel üht secret tehnikuet ta õppib välja kutsuma algus sea soni mille ta aretas ise ja siis õppib ta välja kutsuma dolphin lordi alustuseks treenis ta natuke great waterfall tehnikat
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 2:47 pm

Hokage oli käinud juba 3 kuud iga päev treenimas ja lõpuks oli tal see täiesti käppas nüüd võttis ta kaasa Jutsu raamatu ja luges ta hakkas 2 juutsust ise välja arendama oma juutsut ta õppis natuke Deidera "atr is Bang" tehnikata ja siis otsis vanast tule kohast mõned põlenud paberid need olid väga haprad ja võisid kohe puruneda . Hokage proovis siis Ta võtis ühe hapra paberi tüpkki pigistas selle käe vahel kokku ja lasu peopesast lendlema sadu hapra paberi tükke. Nüüd siis lausus ta : Nimpoo : Big Bang haprad põlenud paberid tägid paugu nagu tossukat oleks lastud niisis proovis hookage uuesti ja uuesti . lõppuks tuli see tal välja ja ta proovis seda veel paremini teha niisis võtis ta hästi suure põlenud paberi tükki pigistas peopesas kokkus ja lasu lahti siis lausus "Nimpoo Big Bang" ja kõik põlenud paberi tükkid (neid oli umbes 100) tegid paubu nagu oleks graanaat visatud kaugelt tundus see Fire ball jutsuna. Hokage oli rõõmus ja harjutas edasi
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Markus Gaara
Special jounin
Special jounin
Markus Gaara


Postituste arv : 201
Age : 32
Asukoht : Konoha
Registration date : 19/09/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeLaup Nov 03, 2007 3:47 pm

Mg läks mõõda ja luges raamatut "tehnikast" ta tervitas bf ja läks edasi et minna veel südavamaasse treenima
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeLaup Nov 03, 2007 3:54 pm

"tere" ütles hokage ja lahkus metsast
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeKolm Nov 28, 2007 7:17 pm

Hokage luges oma raamatut ja jõudois ühe huvitava juutsuni "Genjutsu Hmm " mõtlres ta ja hakkas seda harjutama Ta pani silmad kinni ja ütles " Genchou Time Stop5 jutsu" kuid tall ei tulnud välja nüüd harjutas ta edasi.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeKolm Nov 28, 2007 7:55 pm

Iriko oli juba pikemat aega pealt vaadanud ja küsib et:"Mida treenid siis?"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeKolm Nov 28, 2007 7:58 pm

"Ma treeni ühte jutsut millega saab aega 5 sekundiks peatada , kuigi see võtab väga palju Chakrat , see on nimelt Bloodline Jutsu , need jutsud on mu lemmikud natuke alla poole mu jutsudest ongi bloodline jutsud" sõnas BF ja treenis edasi.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeKolm Nov 28, 2007 8:00 pm

Iriko siis mõtiskles ja küsis:"kas sa minu Klanni Jutsut ka oskad?"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeKolm Nov 28, 2007 8:04 pm

"veel ei oska , aga vb ma kunagi seda ka proovin õppida aga klannide Bloodlinesi on raskem õppida kui selliseid nagu mina õpin mina õpin nimelt selliseid Bloodlinesi Mis on arendatud mõnest teisest skillist välja arendatud ja keegi inimene on need siia raamatusse kirja pannud , ma ise olen ka Bloodline jutsusi Teistest juutsudest arendanud ma olen arendanud näiteks ; Dog Trapi ja Rasengan Efekti " ütles Bf ja küsis "äkki sa tahaksid ka siit raamatust midagi õppida?"
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeKolm Nov 28, 2007 8:08 pm

Iriko siis vaatas seda raamatut siis nägi seal all nurgas sellist tehnikad nagu:"Demonic illusion: Tree bind death" ja ütles siis:"Et näiteks seda tahaks õppida"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 3:42 pm

Ma ei oska seda sulle õpetada sest ma pole seda veel õpinud loe sealt kõrvalt õüpetus läbui ja hakka harjutama küll välja tuleb " ütles BF naeratades
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 3:46 pm

(bloodline jutsusid ei saa tegelt ju õppida. Ainult need kellel on sellist tüüpi veri, saab neid jutsusid õppida.)
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 3:47 pm

(Nujah , aga nyy on huvitavam me ei pea ju kõike multika või anime järgi tegema noo ütleme et need oli Erilised juutsud mitte Bloodlined)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 3:49 pm

(minumeelest sai kuidagi veel >_> õpetada teistele.) selles mõttes et osad sasuke fire style jutsud on ju uchiha omad ja seal osas kus konohat vallutatakse tegi üks pohhui vend uchiha seda värki)
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 4:05 pm

Lõppuks tuli Hokage Time DStop teh välja ja ta oli üli rõõmus
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 4:29 pm

iriko siis üritas ilusasti seda tehnikat hokage peal teha. kõigepealt ta kadus tuli maa seest kiirelt puu välja ja võttis hokagest kinni. siis kui iriko üritas puu seest välja tulla ja nii öelda pussitada hokaget siis puu kadus ja ta ütles:"Kurat"
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 4:34 pm

(Ei... Fire style pole uciha oma. Lihtsalt see on Uciha lemmik Razz. Neile meeldib seda kasutada.)
Tagasi üles Go down
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 4:35 pm

(üks on minuarust)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





hokage trrnib Empty
PostitaminePealkiri: Re: hokage trrnib   hokage trrnib Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
hokage trrnib
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» hokage teekond
» hokage poes
» Hokage juures
» Hokage & muud tiitlid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: